Remis w „szalonym” meczu

1 punkt zdobyła na własnym terenie „Stalówka”. Po „szalonym” meczu Stal zremisowała z Victorią Dobrzyń 1-1.

Po 7 punktach zdobytych w 3 poprzednich meczach kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Dworcowej mieli zapewne nadzieję na kolejne zwycięstwo Stali. Jednakże tym razem po raz kolejny nasza drużyna miała wahania formy, szczególnie w 1 odsłonie spotkania, kiedy to ogółem poziom meczu nie powalał na kolana. Nędzne widowisko pierwszych 45 minut uratował strzał z 18 minuty. Wtedy to miało miejsce uderzenie z r. wolnego, którego zapewne nie powstydziliby się czołowi zawodnicy na całym świecie. Mianowicie po strzale zawodnika gości z okolic połowy boiska piłka odbiła się od złącza słupka z poprzeczką  bramki strzeżonej przez Tomasza Kocembę i przekroczyła linię bramkową, tak więc byliśmy świadkami rzadkiej urody zdobyczy bramkowej. „Stalowcy” na efektowną bramkę gości nie potrafili odpowiedzieć . Jedyny zalążek groźnej sytuacji w wykonaniu Stali miał miejsce w 38 min., kiedy to głową na bramkę Victorii uderzał Jacek Eljasiński, lecz futbolówka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką.

Druga część spotkania wyglądała już nieco lepiej w wykonaniu drużyny prowadzonej przez trenera Ganowicza. W 56 minucie podanie przed polem karnym otrzymał Tomasz Możdżeń. Skrzydłowy Stali wbiegł w pole karne z futbolówką i z okolic 15 metra posłał płaską piłkę w stronę bramki przyjezdnych. Ta odbijając się od słupka zaskoczyła golkipera Victorii, tak więc Stal wyrównała. 2 minuty później powstało spore zamieszanie. Po rzucie sędziowskim w polu karnym gości sfaulowany został Paweł Pazowski, a arbiter nie zawahał się wskazać na 11 metr. I gdy już wydawało się, iż Stal obejmie prowadzenie, fatalnie r. karny wykonał sam poszkodowany, który uderzył piłkę wysoko nad bramką. Na domiar złego rozgrywający Stali w 77 minucie osłabił zespół po otrzymaniu w odstępie 60 sekund 2 żółtych kartek. W 80 minucie goście mogli zemścić się na „Stalówce”, ale po strzale z 16 metrów Tomasz Kocemba nie dał się zaskoczyć odbijając piłkę zmierzająca w lewy róg bramki.

Stal Osowiec- Victoria Dobrzyń 1-1 (0-1).

0-1 18’, 1-1 Tomasz Możdżeń 56’.

Stal: T. Kocemba- M. Winiarski, M. Budnik, P. Ploch, M. Wajs- T. Możdżeń, P. Pazowski, P. Winiarski(90’ J. Kwaka), R. Sajdak(55’ Ł. Świerczek)- G. Cap(80’ K.Płóciennik), J. Eljasiński(70’ W.Cap).

Victoria Dobrzyń: Dawid Pacholarz-Tomasz Serwadczak, Konrad Jankowski, Przemysław Kowalski, Tomasz Szadorski, Grzegorz Puszkiewicz, Mateusz Dudzik (85’ Dominik Tomczyk), Marcin Dwojak, Sebastian Drozd, Adam Mykita, Paweł Kwiatkowski.