„Starszyzna” pogoniła „młodych” w poświątecznej gierce

W dniu dzisiejszym na stadionie przy ul. Dworcowej tradycyjnie miała miejsce poświąteczna gierka.

Wynik gierki był iście hokejowy, a drużyna kapitana „Stalówki” Marcina Wajsa najwyraźniej zastosowała wobec swoich starszych kolegów taryfę ulgową, którzy to dowodzeni przez Tomasza Jagieniaka wygrali 12-6, a tak wysoką wygraną zawdzięczają w głównej mierze znakomicie dziś dysponowanemu w bramce Adrianowi Lisoniowi, który bronił strzały z bliskiej odległości. Jednakże nie wynik był najważniejszy ,a fakt, że została zachowana tradycja corocznego spotkania .

Drużyna „Wajsika”- Drużyna „Gienka” 6-12.

Drużyna „Wajsika”: Marcin „Wajsik” Wajs, Michał „Manny” Pazowski, Michał „Młody” Możdżeń, Michał „Kujawiak” Budnik, Kamil „Pulpet” Płóciennik, Paweł „Paza” Pazowski, Damian „Kardi” Kardasiński, Tomasz „Ajo” Możdżeń, Kamil „Bodzio” Kardasiński, Piotr „Paker” Możdżeń.

Drużyna „Gienka”: Adrian „Lisek” Lisoń, Tomasz „Gienek” Jagieniak, Łukasz „ Gana” Ganowicz, Mariusz „ Kiero” Cirkosz, Zdzisław „Zdzichu” Winiarski, Leszek „Łysy” Janik, Łukasz „Demon” Świerczek, Krzysztof „ Tysiu” Możdżeń, Grzegorz „Gregor” Mika, Łukasz „Rysiek” Pawleta.

„Strażnik czasu”/ ” grillowy”: Łukasz „Pono” Mazur.