Przekaż 1 % na "Stalówkę"!

Jeżeli masz Biało-Niebieskie serce, które bije dla "Stalówki" i darzysz ją sympatią, przekaż 1 % podatku na rzecz naszego klubu! Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i teraz zachęcamy wszystkich „ biało-niebieskich” sympatyków do przekazania 1% podatku na rzecz Stali.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli „ Stalówkę” poprzez przekazanie 1 % podatku w poprzednim roku.

Podziękowania kierujemy również pod adresem fundacji studenckiej „ Młodzi-Młodym”, która co roku pomaga nam pozyskiwać 1 % podatku .

Raz jeszcze DZIĘKUJEMY za okazane dobro !

Tymczasem poniżej umieszczony został link do darmowego programu , dzięki któremu będziecie mieli możliwość po raz kolejny przekazać 1% podatku na rzecz „ Stalówki”.

Używając niniejszego programu należy w poz. 133, cel szczegółowy wprowadzić dopisek:

STALÓWKA 386.

Informujemy , iż istnieje również możliwość dokonania indywidualnych wpłat na rachunek bankowy:

55 1680 1017 0000 3000 1614 5263 INVEST-BANK S.A.

w tytule wpisując: STALÓWKA 386.