Nowe nabytki zatwierdzone. Czas na inaugurację

Już w najbliższą niedzielę „Stalówka” zainauguruje sezon 2014/2105 w A klasie meczem z Jełową. Tymczasem w dniu dzisiejszym ostatecznie zostały zatwierdzone do gry nowe(stare) nabytki drużyny seniorów.

Pierwszym , który ma szansę  zaprezentować  się sympatykom Stali podczas meczu z Jełową jest niespełna 21- letni napastnik występujący ostatnio w zespole przedstawiciela częstochowskiej ligi okręgowej tj. Lotu Konopiska- Jacek Eljasiński.

Okazję do debiutu przed osowiecką publicznością otrzymają być może również dwaj zawodnicy występujący ostatnio w LKS-ie Chmielowcie- obrońca Bartosz Ryszka oraz pomocnik Łukasz Świerczek.

Ostatnią nową twarzą w ekipie trenera Łukasza Ganowicza, a tak naprawdę dobrze już znaną sympatykom naszej drużyny jest bramkarz Tomasz Kocemba, powracający z wypożyczenia do Odry II Groszmalu Opole.

W związku z powyższym podziękowania należą się pani Patrycji z Opolskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki której potwierdzenie transferów oraz rejestracja zawodników przebiegły w miłej atmosferze oraz szybko i sprawnie.

Nowych zawodników witamy w naszym klubie i mamy nadzieję, iż prezentując dobrą dyspozycję pomogą naszej drużynie w osiąganiu korzystnych rezultatów.

Na zakończenie raz jeszcze zapraszamy sympatyków naszej drużyny i nie tylko do odwiedzenia stadionu przy ul. Dworcowej w najbliższą niedzielę o godz. 17:00 po to, by ujrzeć na własne oczy, jak zaprezentuje się Stal w pojedynku z zespołem z Jełowej.