Bongo Karczów Gospodarze

Autor:

Utworzono:

19.09.2016

Po serii 3 meczów wyjazdowych powróciliśmy na swoje boisko w Niewodnikach. Tym razem naszym rywalem był spadkowicz z ligi okręgowej Stal Osowiec. Drużyna gości aktualny sezon rozpoczęła fatalnie, przegrywając wszystkie spotkania. Mecz rozpoczął się od ataków naszego zespołu i już 3 minucie Paweł Owczarek pokonał brakarza Stali. W kolejnych minutach walka toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. W Końcu jednak nasi rywale doprowadzili do wyrównania, za sprawą błędów w naszej linii defensywnej. Druga odsłona meczu wyglądała podobnie do pierwszej jednak w ostatnich 15 minutach Bongiści kilka razy mieli okazję rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Niestety pomimo gry trójką napastników ta sztuka się nie udała, a najlepsze okazje zmarnowali S.Czech oraz Woźniakowski. Oddaliśmy rywalowi 2 punkty praktycznie za darmo i z taką postawą nie mamy czego szukać w kolejnych spotkaniach!