Bongo Karczów Gospodarze

Autor:

Utworzono:

14.06.2016

Pojedynek derbowy z Wrzoskami zawsze dostarcza emocji i nie inaczej było tym razem. Już na samym początku meczu Bongiści mieli dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki, ale zabrakło zimnej krwi i precyzji. Goście sporadycznie zagrażali naszej bramce, a najlepszą okazję mieli po strzale z rzutu wolnego jednak pewną interwencją popisał się Dworakowski. Podopieczni Sikorskiego starali się grać szybko, na jeden kontakt, ale długimi fragmentami nic z tego nie wynikało. Na prowadzenie karczowianie wyszli tuż przed gwizdkiem arbitra kończącym pierwszą połowę. Z rzutu wolnego uderzył Kubas, a zdezorientowany bramkarz Wrzosek skapitulował. Druga część meczu to głównie walka w środku pola. Nasi zawodnicy zmarnowali dwie dobre okazje do podwyższenia prowadzenia natomiast goście w samej końcówce nie wykorzystali również dobrej okazji do wyrównania. Tym samym wygrywamy całkowicie zasłużenie pojedynek derbowy dzięki czemu wyprzedzamy w tabeli ligowej naszych sąsiadów z Wrzosek i awansujemy na 6 miejsce! Brawo Panowie!