Chcesz zostać bramkarzem? Trenuj z Marcinem Feciem!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników w przedziale wiekowym 8 -13 lat do wzięcia udziału w treningach bramkarskich, które prowadzi znany w naszym regionie bramkarz-Marcin Feć.

Doświadczony golkiper trzecioligowego Piasta Strzelce Opolskie ( a w przeszłości również Odry Opole, Piasta Gliwice oraz Ruchu Zdzieszowice), a także założyciel szkółki bramkarskiej zaprasza na treningi bramkarskie zawodników od 8 do 13 roku życia, grających na co dzień w innych klubach lub szkółkach piłkarskich, a nie mających styczności z treningiem bramkarskim, jak i również tych, którzy chcą w tygodniu mieć dodatkowy trening bramkarski poza zajęciami w klubie, w którym na co dzień występują. Udział w zajęciach prowadzonych przez M. Fecia mogą brać również dzieci pozostające bez przynależności klubowej.

Jednocześnie informujemy, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w treningach bramkarskich pod okiem trenera M. Fecia zawodników mających więcej, aniżeli 13 lat. W przypadku zgłoszenia się zawodników powyżej 13 roku życia planowane jest utworzenie grupy i zorganizowanie dla niej treningów.

Docelowo wyżej wspomniane treningi mają mieć miejsce w każdy piątek na stadionie Stali przy. ul. Dworcowej .

Więcej informacji nt. treningów pod nr. tel. 506 128 656.