Wiosenne porządki ;)

Po raz kolejny na przestrzeni ostatnich dni „ Stalówka” została obdarzona wsparciem ze strony ludzi, którym leży na sercu dobro naszego klubu.

Tym razem w dniu dzisiejszym grupa osób z dużym poświęceniem oddała się pracom porządkowym na terenie obiektu. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować osobom wykonującym dziś określone prace na rzecz klubu tj. Andrzej Brzezina, Pan. Hubert Jakusz, Tomasz Wolny, Łukasz Mazur; członkom zarządu: Sebastian Śmieja, Anna Winiarska, Stanisław Winiarski, Michał Budnik,Paweł Pazowski oraz co jest niezwykle cenne w obecnych czasach, zawodnikom dr. seniorów: Jacek Kwaka, Lukas Blacha oraz Rafał Sajdak.

Dziękuję raz jeszcze za cenny gest, jakim jest bezinteresowna praca na rzecz klubu!

Ze sportowym pozdrowieniem Prezes,
Michał Pazowski