Stracone punkty na zakończenie sezonu

W swoim ostatnim meczu w sezonie 2013/2014 „Stalowcy” zremisowali z LZS-em Brynica 2-2. Pomimo dwubramkowej przewagi, Stal w ostatnich minutach tyle samo straciła i po dzisiejszym spotkaniu pozostał spory niedosyt.

W starciu z GZ LZS-em Brynica to „Stalówka” miała zdecydowanie więcej sytuacji , by sezon zakończyć wysoką wygraną. Jednakże po raz kolejny w tegorocznych rozgrywkach zawiodła skuteczność, pomimo zdobycia 2 bramek. Pierwsza bramka dla naszej drużyny padła w 38 minucie. W polu karnym sfaulowany został Paweł Pazowski, a wyrok na drużynie z Brynicy z jedenastu metrów wykonał Grzegorz Cap. Do końca pierwszej odsłony Stal zdołała utrzymać jednobramkowe prowadzenie, tak więc na przerwę schodziła prowadząc 1-0. Drugie 45 minut również zaczęło się obiecująco dla naszej drużyny. W 57 minucie strzał na bramkę rywala oddał Tomasz Zając. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę ponownie do siatki skierował Grzegorz Cap. Dramat Stali zaczął się tak naprawdę w 76 minucie, kiedy to w odstępie 4 minut boisko z powodu urazów opuścić musieli Tomasz Możdżeń oraz Artur Mazur. Jak się później okazało, było to poważne osłabienie zespołu ze stadionu przy ul. Dworcowej. Rywal owe osłabienie wykorzystał i w przeciągu 3 minut zdołał wyrównać, strzelając bramki w 88 i 91 minucie.

Stal Osowiec- GZ LZS Brynica 2-2 (1-0).

1-0 Grzegorz Cap 38 ‘ (karny), 2-0 Grzegorz Cap 57’, 2-1 88’, 2-2 90+1 ‘.

Stal: Adrian Lisoń- Michał Winiarski, Michał Budnik, Piotr Ploch, Michał Możdżeń-Artur Mazur (80’ Michał Pazowski), Paweł Pazowski, Wiesław Cap, Tomasz Możdżeń (76’ Kamil Płóciennik)- Grzegorz Cap, Tomasz Zając (70’ Kamil Kardasiński).

Brynica: Norbert Dendera ( 46’ Szymon Jednaki)- Waldemar Witek (40’ Adrian Cebula), Michał Franusz, Marek Koszyk, Tomasz Imiełowski (59’ Piotr Pastusiak), Tomasz Rozielski, Paweł Dzięciołowski, Marcin Sossna, Daniel Sobota, Dawid Pogrzeba, Paweł Koc.