Ponownie „przyjęli” 5 bramek

Nie najlepiej wiedzie się w ostatnich dniach zawodnikom „Stalówki”. Po utracie 5 bramek w niedzielnym meczu z Luboszycami, tym razem Stal ponownie pięciokrotnie dała się zaskoczyć rywalowi. . Po wczorajszej porażce naszą drużynę czeka walka o swój byt w A klasie ze względu na niewiadomą, jaką jest w chwili obecnej liczba drużyn, które opuszczą szeregi A klasy.

Stal Osowiec-Start Siołkowice 2-5 (2-1).

1-0 Wiesław Cap 9’, 2-0 Paweł Pazowski 27’, 2-1 28’ (karny), 2-2 60’, 2-3 61’, 2-4 75’, 2-5 90’.

Stal: Adrian Lisoń- Michał Winiarski, Marcin Wajs (61’ Tomasz Zając), Michał Budnik, Michał Możdżeń- Tomasz Możdżeń, Wiesław Cap, Krzysztof Możdżeń ( 25’ Jacek Kwaka), Artur Mazur-Grzegorz Cap, Paweł Pazowski.

Start: Krzysztof Gmyrek- Michał Sadowski (46’ Krzysztof Kamiński), Grzegorz Bednarz(89’ Piotr Pławiński), Mateusz Kachel, Marek Kopka, Grzegorz Kuśmierczyk, Kamil Poziomek (46’ Grzegorz Skulimowski), Adam Bojanowski, Piotr Walczok, Łukasz Bekus (89’ Marcin Kozubek), Bartosz Gostomski (70’ Piotr Jagieła).