9-0 z autsajderem

Trening strzelecki urządzili dziś sobie zawodnicy „Stali”. Ekipa ze stadionu przy ul. Dworcowej zaaplikowała gościom z Chróścic 9 bramek. Zapewne wysoką wygraną ułatwił fakt, iż drużyna gości z powodu plagi kontuzji została zdekompletowana i mecz zakończył się 8 minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Stal Osowiec- Victoria II Chróścice 9-0 (2-0)

Bramki: Damian Kardasiński x2, Grzegorz Cap x3, Tomasz Możdżeń x2, Michał Winiarski, Marcin Wajs.

Stal: Lukas Blacha- Michał Winiarski, Tomasz Długosz (kontuzja-38’ Michał Budnik), Piotr Ploch (54’ Krzysztof Możdżeń), Marcin Wajs- Grzegorz Cap (78’ Michał Pazowski), Damian Kardasiński, Wiesław Cap, Tomasz Możdżeń- Jacek Kwaka (46’ Artur Mazur), Tomasz Zając (65’ Kamil Kardasiński).

Victoria II: Tobiasz Pampuch- Marcin Bieniek (kontuzja), Damian Turek (63’-czerwona kartka), Benjamin Kokott (kontuzja), Tomasz Węgrzyn, Dawid Kołodziej, Andrzej Borosz, Denis Walter (kontuzja), Łukasz Mehl, Grzegorz Niemczyk(kontuzja), Marcin Wiliński (kontuzja).