Autor:

Admin

Utworzono:

31.10.2016

Wczorajsze spotkanie z Orłem Olszanką miało być tym, w którym Bongiści w końcu przełamią złą passę. Niestety problemy zaczęły się już przed meczem. Najpierw okazało się, że po raz kolejny obaj nasi bramkarze będą nieobecni. Dodatkowo trener Sikorski nie mógł skorzystać z Parkitnego, Chmielenko, Bąka oraz Gwościa. Tym samym między słupkami pierwszy raz w życiu zagościł Majewski. Początek meczu pokazał, że przeciwnik jest jak najbardziej w zasięgu gospodarzy jednak dwa błędy w defensywie spowodowały, że przegrywaliśmy 0:2. Niestety z takim wynikiem zeszliśmy na przerwę do szatni. W drugiej odsłonie meczu coś drgnęło w grze Bongistów. Najpierw arbiter nie zaliczył dwóch bramek dla naszego zespołu dopatrując się pozycji spalonej. Następnie wzmożone ataki w końcu przynoszą upragniony efekt. W 85 minucie zdobywamy bramkę kontaktową, a w 90 minucie doprowadzamy do wyrównania - obie bramki zdobył S.Czech. W doliczonym czasie gry chcieliśmy za wszelką cenę zdobyć gola zwycięskiego co niestety się zemściło i w ostatniej akcji meczu strzelamy, ale do swojej bramki i przegrywamy ostatecznie 2:3...