Autor:

Admin

Utworzono:

04.09.2016

W meczu z Popielowem musieliśmy sobie radzić bez: Pawła Plocha, Bąka, Michała Czecha, Sebastiana Czecha, Woźniaka oraz Konkola. Pierwszy raz w podstawowym składzie wystąpił natomiast Chmielenko. Pierwsze minuty spotkania to lepsza gra gospodarzy jednak nie potrafili oni poważnie zagrozić bramce Kocemby. Nasi zawodnicy nie mieli natomiast pomysłu na rozmontowanie defensywy Popielowa. Jedyna bramka w pierwszej połowie padła po samobójczym uderzeniu Piotra Plocha. Drugie 45 minut rozpoczęliśmy od zmiany, za kontuzjowanego Swendrowskiego na boisku pojawił się Grzegorz Gwość. Poprawiła się także nasza gra i na efekty nie musieliśmy długo czekać. Najpierw po kilku uderzeniach w kierunku bramki gospodarzy, w końcu do siatki trafił Chmielenko, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Bongo. Po kolejnych kilku minutach na prowadzenie wyprowadził nas kapitan Piotr Ploch, tym razem trafiając do odpowiedniej bramki. Niestety zamiast dobić rywala podopieczni Sikorskiego dali sobie strzelić bramkę na 2:2. Szkoda straconych punktów, jednak zdecydowanie należy się naszym zawodnikom nagana za pierwsze 45 minut!